Послуги

Home / Послуги

 

  Необхідні для конструювання заміри

     Якщо розглянути алгоритм виробництва корпусних меблів, то в першу чергу визначають розміри приміщення під майбутні меблі. Цей крок є найвідповідальнішим ...

Замір потрібно робити тоді, коли приміщення вже готове до встановлення меблів.Ні в якому разі, не потрібно враховувати допуски на плановане укладання плитки і лінолеуму, або обробку стін. Майже в ста відсотках цих допусків, які дають будівельники або власники приміщення, вони будуть не вірні (це чисто з практичного досвіду).

Виходячі з цього, як би вас не запевняли починати замір, і робити меблі (особливо це стосується кухонних гарнітурів) в приміщенні, в якому буде ще проводитися (або закінчуватися) ремонт, пов'язаний зі зміною розмірів самого приміщення (відстань між стінами, між стелею і підлогою тощо) - не погоджуйтеся. Як правило, у всіх таких випадках, отримані розміри будуть менше передбачуваних - а це найгірший з усіх варіантів.

В цьому випадку, меблі можуть просто не «влізти» в габарити, і деякі її елементи потрібно буде переробляти, за ваш рахунок, зрозуміло.

І ще одна порада: Виробляючи замір, завжди записуйте реальні розміри, без всяких зазорів і допусків (щоб не вийшло потім «каші» при подальших розрахунках).

Як ви, напевно, вже зрозуміли, рахунок при вимірі корпусних меблів йде на міліметри.

І щоб ці міліметри правильно визначити, при вимірі (в разі не ідеального приміщення), потрібно знайти найменші розміри ( між стінами, наприклад).

Дизайн та розробка моделей в графічних редакторах

Дизайн меблів - це важливий нюанс в створенні модних, сучасних і якісних меблів. І важливе в цій справі - матеріал, з якого вона виготовлена.

Колірні поєднання в сучасному дизайні меблів знайшли насиченість, а меблі багатобарвність. Наприклад, крісла можуть мати · підлокітники контрастного кольору, а шафки - нутрощі абсолютно несподіваного забарвлення. Часто комбінується соковитий червоний з безліччю різних кольорів: сірим, коричневим, бежевим. Як і раніше популярні відтінки охри і теракоти, але актуальні і · «прохолодні» сіро-блакитні відтінки.

Таким чином, дизайн меблів в даний час, не дивлячись на її широкі стильові відмінності, прагне відповідати основним вимогам її споживачів - висока якість матеріалів і елегантний · зовнішній вигляд, і поряд з цим - функціональність, лаконічність форм і зручність конструкції.

Прорахунок обраних моделей - складання первісного (наближенного ) кошторису

Ми пропонуємо вам варіанти меблів, після цього, ми приблизно прораховуємо іх вартість по матеріалам та по роботам і ви обираєте варіант, що вас зацікавив . Цей пункт є підготовчим і становить основу для подальшого детального розрахунку продукції. 

Розробка креслень обраної моделі та складання детального кошторису

Виготовлення будь-яких меблів, будь то шафа-купе, кухня, передпокій - завжди починається зі створення креслення, ескізу або проекту. В цей пункт входить креслення обранного варіанта, його деталювання для корректного розкрою деталей, більш детальний підбір фурнітури. На основі ціх данних складається кошторис.

Замовлення необхідних матеріалів та фурнітури

Основним матеріалом · в сучасному дизайні меблів стають різні види деревно - стружкових плит (ДСП) і деревно - волокнистих плит (ДВП), які · виготовляються з відходів лісопиляння і деревообробки. Ще один матеріал - МДФ, виготовлений з висушених деревних волокон, оброблених синтетичними зв'язуючими речовинами, і сформованих з подальшим гарячим пресуванням і шліфуванням. З них виготовляють конструкційні елементи меблів, стінки і полиці шаф, бічні і горизонтальні поверхні столів, стільниці. Також, дуже важливою складовою при виготовленні меблів є якісна і надійна меблева фурнитура - петлі, ручки, полкотримачі, системи висувних ящиків, ліфти і підйомні механізми, тощо. Ми працюємо тільки з якісними та перевіриними постачальниками матеріалу та меблевої фурнітури.

Виготовлення меблів за кресленнями обраної вами моделі

Після всіх цих робіт, ми починаємо виготовляти ваше замовлення в наших майстернях, щоб привезти вам добре підготовлений до складання продукт. І швидко зібрати його на місці.

Складання готової продукції на вашому об'єкті (вдома, в офісі тощо)

Ми привозимо до вас на об'єкт вже готовий продукт в розібраному вигляді і починаємо збирати його вже на місці. Завдяки тому, що в цеху були проведені необхідні роботи, доробки, час складання готового продукту суцільно зменшується і не є обтяжливим для клієнта. Ми збираємо меблі швидко, як конструктор. Після цього йде приймання робіт замовником і складання акта виконаних робіт.

 

Фірми, з якими ми співпрацюємо.

Ці фірми є відомими на весь світ виробниками матеріалів, фурнітури для меблів. Багаторічна співпраця з ними довела те , що їм можно довіряти - якість їх виробів завжди на висоті.